Parafia pw. Wszystkich Świętych

Zapraszamy do serwisu internetowego Parafii pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym

OVERVIEW

This web page parafiatarnowopodgorne.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have researched twenty pages inside the web page parafiatarnowopodgorne.pl and found one website referencing parafiatarnowopodgorne.pl. I unearthed two social web accounts enjoyed by parafiatarnowopodgorne.pl.

PARAFIATARNOWOPODGORNE.PL RANKINGS

This web page parafiatarnowopodgorne.pl is seeing varying levels of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiatarnowopodgorne.pl

Traffic ranking (by month) for parafiatarnowopodgorne.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiatarnowopodgorne.pl

Ratujmy zabytek

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego Kościół pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym. Środa, 2 lipca 2014. Podziękowanie dla Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego. W Tarnowie Podgórnym - 15. Za poświęcenie nowego ołtarza w naszej odrestaurowanej świątyni.

WHAT DOES PARAFIATARNOWOPODGORNE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiatarnowopodgorne.pl Mobile Screenshot of parafiatarnowopodgorne.pl Tablet Screenshot of parafiatarnowopodgorne.pl

PARAFIATARNOWOPODGORNE.PL HOST

Our web crawlers found that the main page on parafiatarnowopodgorne.pl took one thousand milliseconds to come up. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
1 seconds
89.161.141.179

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I found that parafiatarnowopodgorne.pl is implementing the IdeaWebServer/0.83 server.

Parafia pw. Wszystkich Świętych

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "W Tarnowie Podgórnym Archidiecezja Poznańska." Our analyzers saw that the web site said " Kazania i homilie pliki audio." The Website also said " POPIERAMY AKCJĘ JEMY POLSKIE JABŁKA! Placek z jabłkami na maślance. Sałatka z kaczką i jabłkami. Smoothie z jabłek i bazylii. Letnia sałatka z jabłek i bakalii. Naleśniki i duszone jabłka z brzoskwiniami." The website's header had parafia as the most important optimized keyword. It is followed by tarnowo podgórne, wszystkich świętych, and kościół which isn't as highly ranked as parafia. The next words parafiatarnowopodgorne.pl uses is cmentarz. spowiedź was included and could not be viewed by search engines.

SIMILAR WEB PAGES

Parafia św. Katarzyny w Tenczynku

Zakończenie roku szkolnego 2014 - 2015. Katarzyny w Tenczynku stoi drewniana dzwonnica. Jej powstanie datuje się na rok 1748. Trzydzieści minut przed każdą Mszą świętą, na całą wieś rozlega się dźwięk dzwonów. Biją też na Anioł Pański, a od śmierci papieża Jana Pawła II.

Parafia Świętej Trójcy w Terespolu -

Słowo na dobrą Niedzielę wg serwisu Mateusz. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy w.

Strona główna

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe,. Napełni wszystkich spokojem i wiarą,. Da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Witaj na stronie Parafii Rzymsko - Katolickiej Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie

Witaj na stronie Parafii Rzymsko - Katolickiej Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie. VII Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Parafii Tłuchowo. Popularyzacja tenisa stołowego wśród mieszkańców parafii Tłuchowo,. Zapewnienie aktywnego wypoczynku dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym,. Rozwijanie zainteresowań poprzez sport,.

Parafia pw. Św. Jadwigi w Tomaszowie Bolesławieckim

Bdquo;Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb będzie żył na wieki. Chlebem, który ja dam jest moje ciało wydane za życie świata.